Kartlı Geçiş Sistemi Nedir? Avantajları Nedir?

Kartlı Geçiş Sistemi Nedir?

Teknolojinin gelişmesiyle beraber kartlı geçiş sistemi de günümüzde sıkça tercih edilmeye başladı. Hem sunduğu kolaylık hem de hizmetten dolayı kartlı geçiş sistemleri işletmeniz ve üyeleriniz için her açıdan bir avantaj.

Spor salonunuzun gelişen teknolojinin yeniliklerini takip eden bir işletme sahibi olarak müşterileriniz de güzel bir mekan için ön yargı oluşturabilirsiniz. Unutmayın ki bir insan bir mekana girdiğinde 3 dakika kadar kısa bir zaman da bilincine mekanı nasıl gördüğünü kazımaktadır. Modern bir algı yaratmak ve iyi bir hizmet verdiğinizi göstermek için ilk adımınız teknolojinin  yeniliklerini değerlendirmek olduğunu söylemeliyiz.

Gymsoft Kartlı Geçiş Sistemi

Kartlı geçiş sistemleri, ayrı olarak bir bilgisayara ihtiyaç duymaz. Akıllı turnikeler gymsoft kendine has tasarımıyla ihtiyaçlarını kendi içinde karşılamakta. Spor salonların tercihi olan kartlı geçiş sistemleri, üyelerinizi takip etmenize ayırdığınız zamanı size bağışlar. Kartlı geçiş sistemi yazılımı ile zamanınızdan tasarruf edersiniz ve spor salonu üyelerinizi sizin yerinize takip eder ve işlem yapar. Siz spor salonunda olmasanız dahi, nerede olursanız olun bulunduğunuz her yerden kartlı turnike geçiş sistemleri raporlara ve kayıtlara çevrimiçi erişim sağlayabilirsiniz.

Kartlı Geçiş Sistemininin Avantajları Nelerdir?

Gymsoft
  • Bir veya birden fazla personelin yapacak olduğu işi, kartlı geçiş sistemi yazılımı tek başına yapabilmekte olup size büyük bir zaman kazandıracak.
  • Vermiş olduğu güvenlik hizmetiyle bir adım önde olacaksınız.
  • Özellikle  büyük işletmeler için ihtiyaç haline gelmiş olan kartlı geçiş sistemi, spor salonunuza üye olmayan kişileri tespit etmek için gayret göstermeyeceksiniz.

Kartlı Geçiş Sistemini Kimler için?

Spor salonu işletme sahipleri için büyük bir gereksinim hale gelmeye başlamıştır. Kartlı turnike geçiş sistemi yazılımının kullanımı oldukça yaygınlaştı. Kartlı geçiş sistemi yazılımı her spor salonunda olması gereken bir ihtiyaçtır.

Kartlı Geçiş Sisteminin Bir Arıza Durumunda Ne olacak?

Kartlı geçiş sisteminizin herhangi bir arıza durumunda 7/24 ulaşabileceğiniz teknik çağrı desteğimiz mevcut olup anında arıza gidermek için müdahale edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s