Turnike Bariyer Geçiş Sistemleri

Günümüzde güvenlik hayatımızın en önemli faktörlerinden biri olarak gösterilmektedir. Turnike sistemleri hakkında bilgi için için buraya tıklayın.

Bu doğrultuda, özellikle toplu kullanım alanlarındaki insan ve araçların girdi çıktılarının sürekli kontrol edilmesi ve gerekli işlemlerin yapılması gerekmektedir.

Geçmişte, Güvenlik Görevlilerinin bugünlerde güvenlik sektöründeki birçok sektörde olduğu gibi girdi ve çıktıları kontrol etme çabaları, çeşitli cihazlar bize yardımcı oluyor.

Gymsoft Turnike

Toplu Kullanım Alanlarına Sahip Turnike Geçiş Sistemleri.
Her şeyden önce, bu sistem girişlerinde güvenlik sağlar. Erişim kartı olmayan yolcular bu turnike üzerinden geçemezler. Bu sebeple, çalışanların ileri çalışma alanlarında iş yerlerinde ve işyerlerinde güvenlik ve güvenlik saatleri bu turnikeler tarafından kolayca tespit edilebilir.

Bu, özellikle farklı çalışma alanlarında çalışan insanlar için tasarlanabilir. İşyerine giren çalışanlardan bazıları şifre ve kart sistemine erişirken, diğerleri parmak veya yüz tanıma sistemlerini kullanabilir. Bu aşamada, başka bir kişiyle karta girme olasılığı ortadan kalktı.

Turnike Bariyer Sistemleri, araçların benzer şekilde kontrol edilmesinde büyük öneme sahiptir. Özellikle kalabalık alışveriş merkezlerinde, insanların kontrol etmek ve gerektiğinde bilgilendirilmek için kullanılması gerekiyor. Bu bariyer sistemleri genellikle güvenlik binası üzerindeki turnike sistemleri tarafından kontrol edilir ve bazı elektronik ürünlerle sensörler aracılığıyla çalışırlar. Turnike sistemleri fiyatları ayrıca Marka ve Kalite Farklı Fiyat Aralığı göstermektedir.
Yerel ülkelere üretilen Gymsoft Turnike

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s