Kartlı Geçiş Sistemleri Güvenliği – RFID Kart

Kartlı Geçiş Sistemleri ile çalışanlarınızın giriş ve çıkış güvenliğinin sağlanmasında büyük rol oynar. Bunlar arasında, en popüler ve en kullanışlı kartlı erişim kontrol sistemi rfid kart okuyucularıdır, ancak bu okuyucular proximty ve mifare kartlarla desteklenir. Turnike

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kart okuyucusunun terminallere okunması sonucunda aylık genel ödemelerin hesaplanması sağlanacaktır. Çalışma yerlerinin kafeteryanın tabidot bölümlerine kurulmasıyla çalışan sayısı program aracılığıyla verilebilir veya saat sayısı verilebilir.

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kart sistemlerinin diğer bir kullanım alanı olan lavabo girişi ve çıkışları da tripod turnike veya kapılara uygulanan kilitleme sistemleri ile yazılım üzerinden izlenmektedir.

Kapılara güvenlik kapıları uygulanır.

Kart giriş kontrol sistemi işletmenize kurulduğunda, tüm check-out hareketleri kontrol edilmekte ve personelin geliş ve çıkış saatleri geç tutulmaktadır.

Kartlı Geçiş Sistemleri

Şirket içindeki kapılara uygulanacak kart sahipleri sayesinde, bölgedeki personel ve bölge bazında izin alınmadan kullanılması gereken alanlarda harcanan zamanı sınırlamak mümkündür.

Bu işlemlerin tümü, kartlı erişim kontrol sistemi yazılımı, kartlı kimlik bilgileri gönderme, anlık doğrudan bilgi raporlama gönderme ve çıkarma yoluyla izlenir.

Kartlı Geçiş Sistemleri

Bu tür biyometrik erişim kontrol sistemlerinde kullanılan kart türleri, yakınlık, mifare ve hif okuma özellikleri olabilir.

Kart okuyucular, kapılar, turnike, bariyer, asansördeki sisteme bağlı diğer ekipmanları kontrol eden bir beyindir. Birçok tip tipi vardır.

Kartlı Geçiş Sistemleri

Dört kart okuyucusu, sekiz kart okuyucusu, on altı okuyucusu gibi sisteme bağlanan paneller vardır. Kartlı giriş kontrol sistemlerindeki paneller genellikle birbiri ardınadır. Binlerce kart okuyucunun kapsamlı sistemleri bağlanabilir.

Fitness Programı için Gymsoft’a bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s